okrasné záhrady

profesionálna výsadba okrasných drevín a rastlín

OKRASNÉ ZÁHRADY ŽILINA

Záhrada by mala byť miestom, kde si dožičíte pokojný odpočinok, príjemné chvíle s rodinou a priateľmi a zároveň zdrojom dychberúcej krásy. Starostlivo udržiavaná okrasná záhrada je rovnako potešujúca ako útulný domov

Túžite po pokojnej záhrade, ktorá bude dokonalo upravená a plná pestrých farieb? My Vám pomôžeme vytvoriť záhradu Vašich snov. Okrasné záhrady vytvárame od prvotnej myšlienky, cez návrh, realizáciu až po samotnú údržbu.

Náš záhradný dizajnér Vás príde navštíviť a porozprávať sa s vami o Vašich predstavách, čo sa Vám páči a ako plánujete využívať Váš priestor. Následne po konzultácii využije návrhár svoje odborné znalosti a skúsenosti na prípravu plánu výsadby. Po dokončení Vám plán predstaví a odporučí Vám vhodné rastliny a materiály, ktoré vdýchnu Vašej záhrade nový život.

Keďže záhrady, ktoré realizujeme, sú "šité" našim zákazníkom na mieru, každá z nich je iná a jedinečná. Každá lokalita je špecifická a to, čo svedčí jednej, nemusí inej. Preto rešpektujeme nielen želania našich klientov, ale aj prostredie, v ktorom sa záhrada realizuje.

VÝSADBA OKRASNÝCH DREVÍN A RASTLÍN

Stromy, záhony, krovy a kvety pomáhajú udržiavať náš svet živým a zároveň zdokonaľujú estetiku našich domovov. Dôvodov, prečo by nemali chýbať ani vo Vašej záhrade, je mnoho.

ZAKLADANIE A VÝSADBA OKRASNÝCH SKALIEK

Elegantné záhradné skalky sú symbolom moderných a udržiavaných záhrad. Vnášajú do nich kúsok autentickej prírody, originality i pokoja. Vďaka ich pôvabnému vzhľadu a množstve spôsobov, ako ich vytvoriť, sú už dlhé roky obľúbenými záhradnými prvkami.

TRVALKOVÉ VÝSADBY

Trvalky majú v záhradách nezastupiteľné miesto, a to nielen pre ich atraktivitu či nenáročné požiadavky na starostlivosť, ale i oveľa významnejšie dôvody. Narozdiel od iných rastlín sa dožívajú viac ako dva roky, každým rokom obnovujú svoj rast a reprodukciu. Mnoho ľudí vo svojich záhradách uprednostňuje trvalky jednoducho kvôli ich dlhovekosti a nekomplikovanej údržbe, keďže ich nie je potrebné každý rok presádzať, čo šetrí veľa námahy pri kopaní, sejbe semien a vyčerpávajúcom upratovaní v závere sezóny.

 

Mám záujem o služby